Drywa Gdansk
Drywa Gdynia

Nasz Dzień Dziecka

Razem z Baby By Ann oraz Cybex Polska 1 czewca w Starym Maneżu w Gdańsku

zorganizowaliśmy Dzień Dziecka z mnóstwem atrakcji.

Tego dnia przestrzeń gdańskiego Starego Maneżu zamieniła się w radosne miejsce. W specjalnie stworzonych strefach przygotowaliśmy szereg atrakcji, które angażowały całe rodziny.

Malowanie po samochodzie? To raczej wizja, która u każdego rodzica powoduje pojawienie się gorączki. Na naszym Dniu Dziecka było to całkowicie możliwe!

Volvo S90 rozpoczęło imprezę błyszcząc się lśniącą bielą i zachęcając wszystkich do wzięcia pędzli w dłoń. Ile było przy tym zabawy! Jak się okazało, nie tylko najmłodszych korciło, aby pojazd przyozdobić najróżniejszymi barwami. Wspólnymi siłami stworzyliśmy samochód w niepowtarzalnym tęczowym kolorze.

W czasie, kiedy dzieci były zajęte harcami oraz zabawami, w głównym budynku odbył się wyjątkowy trening poprowadzony przez Anię Lewandowską oraz Healthy Team. Gdy na scenie pojawiła się Ania, poziom energii niesamowicie wzrósł. Wśród aktywnych znaleźli się również mężczyźni oraz nastoletnie dziewczynki, które wykazały się niesamowitą wytrzymałością. Po treningu był czas na wspólne robienie zdjęć i krótkie rozmowy.

Chwilę później Ania ze swoimi przyjaciółmi z Healthy Team – Andzią, Katriną i Kubą zniknęli na moment, aby przebrać się w kimona. To również był ich moment powrotu do czasów dzieciństwa i wspólnego trenowania karate. Wystąpienie w kimonach przywołało radosne wspomnienia. Był to czas na zajęcia karate przeznaczone dla dzieci. Na trawiastej polanie, skąpanej w słońcu ustawiła się duża grupa młodych uczniów. Ania pokazywała podstawy z karate – uderzenia, obrony. Wszystkie zebrane dzieci wtórowały jej. Ćwiczenia przebiegły wśród okrzyków radości oraz śmiechu. Rodzice przypatrywali się swoim małym karatekom.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również