Powstaje Nowy Salon Volvo Drywa w Gdańsku

W Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 40 trawa budowa naszego nowego salonu.

Obecnie prowadzimy Salon Aut Nowych i Używanych oraz Autoryzowany Serwis Volvo w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 410 i Salon Volvo Selekt wraz z Autoryzowanym Serwisem w Gdyni przy ulicy Parkowej 2.

Jak mówi Nasz Prezes, Paweł Drywa „ Najwyższy czas na zmiany. Nasz obecny Salon w Gdańsku po tylu latach działania wymagał wykonania szeregu modernizacji i dostosowania go zmieniających się potrzeb naszych klientów oraz przystosowania go do obsługi coraz większego parku aut elektrycznych i hybrydowych, które sprzedaż przewidujemy, że będą w najbliższych latach bardzo mocno wzrastała. Nie ukrywam, że równie ważnym argumentem za nową inwestycją była obecna wielkość i przepustowość naszej stacji. Przy obecnych wolumenach jest nam po prostu za ciasno w salonie i w serwisie na Kartuskiej.

Niestety nie obędzie się bez radykalnych kroków. Nasz obecny obiekt, przy ulicy Kartuskiej 410, zostanie zamknięty pod koniec roku, a jego wszyscy pracownicy przeniesieni do nowej lokalizacji. Kiedy? O dokładnej dacie będziemy na bieżąco informować Klientów. Jest to dla Nas duża zmiana, ale zrobimy wszytko aby Nasi Klienci odczuli ją tylko pozytywnie. ”

Salon, który powstaje w Gdańsku przy ulicy Uczniowskiej 40 jest budowany według najnowszych standardów Volvo. Klientom zaoferujemy obszerną strefę ekspozycji samochodów nowych, aut używanych objętych programem Volvo Selekt oraz autoryzowany serwis. Kompleks będzie miał blisko 14 tysięcy metrów sześciennych kubatury.

Jak mówi Prezes – „Nowy obiekt rośnie z dnia na dzień. Zakończenie, prowadzonych obecnie robót budowlanych, przewidujemy na koniec roku ”  Paweł Drywa deklaruje, że w nowym obiekcie Klienci będą przyjmowani już na początku 2022 roku – „Nasi pracownicy będą gotowi do pracy w nowym obiekcie już w styczniu 2022 roku. Wszystkich serdecznie zapraszamy.”

Otwarcie nowego obiektu będzie miało zbieżność z 30-leciem firmy.

Jak mówi właściciel, Krzysztof Drywa „Gdy prawie 30 lat temu rozpoczęliśmy współpracę z Volvo Cars Poland i otrzymaliśmy miano Autoryzowanego Dealera, nie wiedzieliśmy jak daleko jesteśmy w stanie dojść. Wiedzieliśmy jednak, że największy nacisk będziemy kłaść na jakość świadczonych przez nas usług! Nasze postanowienie przyniosło efekt! W stosunkowo niedługim czasie mogliśmy pochwalić się dużą ilością stałych klientów, a liczba nowych klientów z każdym dniem rosła. Dzięki temu byliśmy w stanie stopniowo rozbudowywać naszą firmę i dalej to robimy”.

Także będziemy na bieżąco pokazywać postępy na budowie i informować o dokładnym terminie otwarcia.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 583 222 333
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Drywa otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin